12 lut 2011

studniowka III

studniowka once again ;)

Dzis JA i Grażka bawimy sie ;] \
Co do fryzury baba przegła konkretnie !! uczesała mnie na 50-latke :/ 
Czy ja kiedys wyjde zadowolona od jakiejś fryzjerki ?? 
Chce  JArkaaaaa !!




Wieczór oficjalnie rozpoczęty ;)