(chujowa muzyka, jakbyśmy pomarli)
Już dość dawno była studniowka, ale nic nie pisałam... a więc uczynię to teraz..
taaak było fajnie
taaak bawiłam się przednio
taaak fajny zespoł
taaak bolały mnie nogi na dzień drugi
taak spiewałam !!!!!!!
taaak wygladalam zajebiscie !!
yeah !
a taaaak partnera mialam .czad.
noo.. i co moge jeszcze dodac.. na zdjeciach widac wiekszosc ;]
mmm i'm fucking awesome !

















.jpg)






