22 lut 2012

100dnia



(chujowa muzyka, jakbyśmy pomarli)

Już dość dawno była studniowka, ale nic nie pisałam... a więc uczynię to teraz.. 

taaak było fajnie 
taaak bawiłam się przednio
taaak fajny zespoł
taaak bolały mnie nogi na dzień drugi
taak spiewałam !!!!!!! 
taaak wygladalam zajebiscie !!
yeah ! 

a taaaak partnera mialam .czad.

noo.. i co moge jeszcze dodac.. na zdjeciach widac wiekszosc ;]














mmm i'm fucking awesome !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz