13 gru 2010

Zew wolności

Podsumowujac dzisiejszy dzień... 
Francuski przećwiczony ;] 
Fartuch oczywiście nie wyprany.. bo po co, i tak się ubrudzi (a jutro kołooo garncarskie - ćwiczymy dalej ;] )
humor przed dniem jutrzejszym jako tako ;) 
nie narzekam.. rano krople i magnez i ruszamy na podbój szkole :] 
Z uśmiechem .. z uśmiechem :) 

Jest godzina 10:21 pm
za dokładnie 14min. zaczyna się " Beats of Freedom
TVN godzina 10:35 pm.





łeee moje okno zasypał snieg.. nie widze dziś pomarańczowego nieba.. 
oh widze kawałek.. niebo bez gwiazd :( 

Dzień  oficjalnie zakonczony 
(zaraz po beats of freedom) 



wernisaż


Zapomniałam..
Oto plakat z wystawy fotograficznej.. 
mojej i Karoliny :)
be was good :)

Dużo nerwów,stresów, krzyków ..
ale jak widac udało się... 

Jesli ma ktos ochote zapraszamy do Plastyka obejżeć zdjęcia :)
(Zespół Szkół Plastycznych w Czestochowie 
Pułaskiego 15)  

Dziękuję za uwage.  
;]