13 gru 2010

wernisaż


Zapomniałam..
Oto plakat z wystawy fotograficznej.. 
mojej i Karoliny :)
be was good :)

Dużo nerwów,stresów, krzyków ..
ale jak widac udało się... 

Jesli ma ktos ochote zapraszamy do Plastyka obejżeć zdjęcia :)
(Zespół Szkół Plastycznych w Czestochowie 
Pułaskiego 15)  

Dziękuję za uwage.  
;] 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz