Zapomniałam..
Oto plakat z wystawy fotograficznej..
mojej i Karoliny :)
be was good :)
Dużo nerwów,stresów, krzyków ..
ale jak widac udało się...
Jesli ma ktos ochote zapraszamy do Plastyka obejżeć zdjęcia :)
(Zespół Szkół Plastycznych w Czestochowie
Pułaskiego 15)
Dziękuję za uwage.
;]
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz