22 cze 2010

EUROPE

no i byłam na EUROPEale to co sie dzialo zostawie dla sibie ! 
powiem tylko ze bylo to przezycie ktorego nie zapomne do konca zycia :)

a tak na marginesie dotknęłam wokalisty !! JOYEA !!!!!

:)































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz