The world through my eyes..
22 cze 2010
EUROPE
no i byłam na EUROPEale to co sie dzialo zostawie dla sibie !
powiem tylko ze bylo to przezycie ktorego nie zapomne do konca zycia :)
a tak na marginesie dotknęłam wokalisty !! JOYEA !!!!!
:)
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)