The world through my eyes..
14 kwi 2011
Najbardziej boli to, że niektórzy już po dyplomach,
niedługo maja mature,
niedługo ida na wymarzone studia a ja ?
Ja musze czekac jeszcze rok.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)