Podsumowujac dzisiejszy dzień...
Francuski przećwiczony ;]
Fartuch oczywiście nie wyprany.. bo po co, i tak się ubrudzi (a jutro kołooo garncarskie - ćwiczymy dalej ;] )
humor przed dniem jutrzejszym jako tako ;)
nie narzekam.. rano krople i magnez i ruszamy na podbój szkole :]
Z uśmiechem .. z uśmiechem :)
Jest godzina 10:21 pm
za dokładnie 14min. zaczyna się " Beats of Freedom "
TVN godzina 10:35 pm.
łeee moje okno zasypał snieg.. nie widze dziś pomarańczowego nieba..
oh widze kawałek.. niebo bez gwiazd :(
Dzień oficjalnie zakonczony
(zaraz po beats of freedom)


























