13 gru 2010

Zew wolności

Podsumowujac dzisiejszy dzień... 
Francuski przećwiczony ;] 
Fartuch oczywiście nie wyprany.. bo po co, i tak się ubrudzi (a jutro kołooo garncarskie - ćwiczymy dalej ;] )
humor przed dniem jutrzejszym jako tako ;) 
nie narzekam.. rano krople i magnez i ruszamy na podbój szkole :] 
Z uśmiechem .. z uśmiechem :) 

Jest godzina 10:21 pm
za dokładnie 14min. zaczyna się " Beats of Freedom
TVN godzina 10:35 pm.





łeee moje okno zasypał snieg.. nie widze dziś pomarańczowego nieba.. 
oh widze kawałek.. niebo bez gwiazd :( 

Dzień  oficjalnie zakonczony 
(zaraz po beats of freedom) 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz