The world through my eyes..
14 kwi 2011
Najbardziej boli to, że niektórzy już po dyplomach,
niedługo maja mature,
niedługo ida na wymarzone studia a ja ?
Ja musze czekac jeszcze rok.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz