9 cze 2012

rock' n roll

Tak mnie dziś coś wzięło na wspominki ;)
(2007r.)
jeszcze był Gunar :(

Siedzę sobie w pracy i mam tutaj starego lapka na którym znalazłam stare zdjęcia tzn. takie z przed 5-u lat
..


__________________________________________

Ale ostatnio nie mam co narzekać na swoje życie :D
jest całkiem ciekawe i mogę w końcu powiedzieć bardzo rockn rollowe...
*************************

Tak, była to zdecydowanie najlepsza noc i najlepszy poranek w moim życiu ;]
poproszę o więcej takich.. ;]

___________________________________________

Kuwa a się rozpadało, a wieczorkiem robię ognisko/grilla i co?!
tyle się zbierałam by coś zorganizować i jak juz się zdecydowałam to
CHUJ.
pada...

aaaaaaaaaaaaaa!

photos.










.cake.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz