Tak mnie dziś coś wzięło na wspominki ;)
Siedzę sobie w pracy i mam tutaj starego lapka na którym znalazłam stare zdjęcia tzn. takie z przed 5-u lat
..
__________________________________________
Ale ostatnio nie mam co narzekać na swoje życie :D
jest całkiem ciekawe i mogę w końcu powiedzieć bardzo rockn rollowe...
*************************
Tak, była to zdecydowanie najlepsza noc i najlepszy poranek w moim życiu ;]
poproszę o więcej takich.. ;]
___________________________________________
Kuwa a się rozpadało, a wieczorkiem robię ognisko/grilla i co?!
tyle się zbierałam by coś zorganizować i jak juz się zdecydowałam to
CHUJ.
pada...
aaaaaaaaaaaaaa!
photos.
jeszcze był Gunar :(
Siedzę sobie w pracy i mam tutaj starego lapka na którym znalazłam stare zdjęcia tzn. takie z przed 5-u lat
..
__________________________________________
Ale ostatnio nie mam co narzekać na swoje życie :D
jest całkiem ciekawe i mogę w końcu powiedzieć bardzo rockn rollowe...
*************************
Tak, była to zdecydowanie najlepsza noc i najlepszy poranek w moim życiu ;]
poproszę o więcej takich.. ;]
___________________________________________
Kuwa a się rozpadało, a wieczorkiem robię ognisko/grilla i co?!
tyle się zbierałam by coś zorganizować i jak juz się zdecydowałam to
CHUJ.
pada...
aaaaaaaaaaaaaa!
photos.
.cake.








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz