10 lis 2011

Two princess in a big city

Sex And The City (tylko że miasto wcale nie było wielkie)

Zaczęło się bardzo niewinnie od krótkiego telefonu


Kim Cattrall:
'-gdzie jedziesz ? ja jade do niego'
'-po wszystkim moge przyjechać do Ciebie? '
'-przenocujesz mnie?'
'-o której będziesz wracac?"


Sarah Jessica :
'-jasne, jade na miasto'
'-nienawidze go, jestem do niego uprzedzona, ale jedź i baw się dobrze!'
'-uważaj na siebie!'
'-będę wracać najpóźniej o pierwszej.'


Kim Cattrall:
'-Ok. Kocham Cię. Jsteśmy w kontakcie!'


No i każda poszła w swoją stronę.


Część 1 Sarah Jessica 
part 1.


Zaczęło się pięknie. Makdonald, pierwsza brama, druga brama, jakieś bloki.
Główni aktorzy tego przedstawienia byli dla siebie bardzo mili, udawali nawet zakochanych...
Pierwsza dyskoteka...
Druga dyskoteka...
Namiot...
Trzecia dyskoteka, no i toaleta....
Krótka sprzeczka, odrobina zazdrości (żeby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę..)
Śmieszny gość na parkiecie , jakaś mama, DESPERADOSS
Głowni bohaterowie nadal udawali.. 
Postawione sobie wcześniej warunki nie były już ważne..
Jednak wszystko zakończyło się ogromną sprzeczką..
Księżniczka była okropnie zła, Książe strasznie starał się ją przeprosić.
Zostawił nawet drugoplanowych bohaterów i pojechał za nią.


Część 1 Kim Cattrall:
part 1


Idąc na autobus przezywała wielki stres zwiazany ze spotkaniem i przed tym czy prawny opiekun księżniczki już dzwonił do Sary czy i kiedy to zrobi?!... 
Wsiadła do autobusu no i już nie mogła się wykręcić...
przystanek, żabka no i mieszkanie... 
duzo muzyki, dużo tematów do rozmowy... no i przyszli koledzy..
piwo, fajki, muzyka & rock n roll... 



Nagle godzina 2:00 telefon od Sary

'-Wracamy!!'
Na co Kim: (wielki strach)

'-ale co się stało??'
Sara:
'Nic! (czerwona słuchawka)
Przerażenie Kim i 28 telefonow, a wszytsko to na nic....
nagle rozmowa z panną X : ktora obiecuje zająć się księzniczką... więc Kim troszke się uspokaja...


ciąg dalszy cz. 1 Kim
STAŁO SIE!
'-jestem w innym świecie... czuję się cudownie'





część 2  Sarah Jessica :
part 2


kierunek :  sypialnia.!
no i się zaczeło .!
godzina około 3 w nocy
akcja głównych bohaterów w pełni
był to ogrom namiętności, co najmniej 3 kroki w przód
-'pamiętaj że jeszcze mi nie przeszło'
 było pięknie


3:21 telefon od Kim
-stoje pod drzwiami!!


Kochankowie zrobili kolejny krok w przód
- Jesteś piękna!
- A ja Ciebie uwielbiam.


Część 2  Kim Cattrall:

part 2


po wszytskim chwila na ogarnięcie tematu i siebie... 
telefon do Sary, że będę w jej krolestwie ok. godziny 4.

fajka, łyk piwa i telefon po taxi...


Książe odprowadził księżniczke do karety pocałował i powiedział, 
'pamietaj.... '

a nie... jednak to zostawie dla siebie! 


Księżniczka Kim wsiada do karety z napisem TAXI 
'-dobry wieczór... prosze zawieść mnie ......X01.'
X:
'-dobry wieczór, oczywiście' :)
 no i ruszyli... oczywiście księżniczkka chcąc zapłacić mniej zagadywała X-a
na szczęście trafił jej się kompan do rozmowy... więc czas szybciutko zleciał...i rzecz jasna zapłaciła mniej :)


3:21 telefon do Sary
'-jestem pod dzwiami' 
 

Sarah otworzyła  dzwi i na powitanie powiedziała :
Książe jest u mnie... 


Część 3

part 3 :


Kolejny raz ta sama historia, kolejny raz tyle samo schodów..
Liczenie do ponad 15stu ..
Bohaterowie dwóch oddzielnych rozdziałów mieli wreszcie okazje się poznać 
Siedzieli, śmaili się z dość niezręcznej sytuacji 
Wybiła godz 4:00 Książe namiętnie pożegnał się ze swoją współaktorką przedstawenia
i zakończył wieczór miłym zdaniem


Część 4
part 4:
A one długo by mogły mówić o tym jak jeszcze wyglądała ta noc..











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz