23 kwi 2010

Zlot motocyklowy


Tak odnośnie zlotu motocyklowego w Częstochowie... Kocham takie imprezy... Czuje się jak w niebie ;]

I jeszcze te pytania ludzi : z jakiej gazety jesteś?.. a mogę sobie z panią zrobić zdjęcie ?

Aj zona mi motor zbierze jak zobaczy to zdjęcie! :P ,

najbardziej utkwił mi w pamieci koleś ktory biegł miedzy tymi wszytskimi motocyklami, i jak juz udało mu sie dobiec bez żadnej wywrotki, zaczął dyszeć ugiął kolana podparl sie rekami o nie , spojrzał na mnie do góry a ja takie przerażenie splatane z uśmiechem, i mówi "Masz sliszne włosy.!" I taki smajl.

A i jeszcze taki genialny siwy pan z ktorym mam zdjecie :D

i wielee innych.. JAk bym mogla to wszytskich wzięła bym do domuuu i ich juz nie wypuściła :D

mam nadzieje ze to ostatni zlot w ktorym jade z kims na motocyklu.. za rok juz na swoim .!!!!
..........................
wiem że nie wyraźne.. ale uwielbiam Go. ;]





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz