1 maj 2010

Kubełek


No i przyjechał ten mój mały szatan.. :D
Pierwsze co powiedział to Klaudia i złapał się za włosy bo zauważył, że znów mam rudy :D
No własnie tak ... miałam wracać do blond.. 
ale nie wyszło mi... 
Czyli nadal jest .....
.Panna ruda Agrawa.



..............
1 maja. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz