No i przyjechał ten mój mały szatan.. :D
Pierwsze co powiedział to Klaudia i złapał się za włosy bo zauważył, że znów mam rudy :D
No własnie tak ... miałam wracać do blond..
ale nie wyszło mi...
Czyli nadal jest .....
.Panna ruda Agrawa.
..............
1 maja.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz